Home » Promo

Propagace Vaší firmy

Máte zájem propagovat Vaši firmu na horách, zimních akcích a webu zabývajícím se zimou?
Pak jste tady naprosto správně. V několika podsekcích Vám budeme nabízet kompletní balíček reklam, který zajistí propojení veškerých médií a zajistí maximální a optimalizované řešení pro zviditelnění Vaší firmy v prostředí zimních sportů a aktivit, ale nejen to. V krátkosti Vám představíme možnosti, které u nás můžete najít.

1. Reklama na lyžařském portálu eSki.czV podrobné stránce nabízíme podvaly, banery, PR články, umístění reklamních fotografií, reklamní balíčky obsahující celkovou reklamní kampaň a eKlik - promyšlená reklama, za kterou platíte jen tehdy, když víte, že bude učinná.

2. Vrcholové lyžařské závody série Světového poháruPo prvním neúspěšném pokusu v roce 2003, navštívil Seriál světového poháru, v prosinci 2005, poprvé Českou republiku. A byla to návštěva precizně připravená, která zapříčinila jeho trvalé zakotvení na bílých pláních Špindlerova Mlýna. Pokud byste měli zájem o prezentaci Vaší firmy při dvou závodech Světového poháru 5. a 6. ledna 2008, máte jedinečnou šanci dozvědět se více informací právě zde.

3. Závody menší, lokálního významuNabízíme prezentaci Vaši firmy na menších lyžařských podnicích, které Vás mohou oslovit hlavně přijatelnou cenou prezentace a oslovením konkrétního zákazníka - lyžaře. Ale hlavně lyžaře nejmladšího, a to na závodech našich nejmenších, kteří se v budoucnu stanou Vašimi spokojenými zákazníky.

4. Prezentace na firemních akcíchUmíme nabídnout efektivně cílenou reklamu při firemních akcích konaných na našich horách.Nebo v letních měsících - na akcích spojených se sluncem a vším, co k létu patří.A taky na moři..

© 2008 Tomáš Peslar