Home » Promo » World cup

WC race 2011 Špindlerův Mlýn

Níže uvádíme základní informace o akci a předběžné podmínky pro možnou prezentaci Vaší firmy.

Mediální zajištění
-TV přenosy budou zajištěny dle regulí FIS - 1. kolo ze záznamu 30 min, druhé kolo v přímém přenosu 60 min. po oba dny závodu a budou vysílány do více jak 15 zemí  světa
- V ČR bude vysílat ČT 240 min přímého přenosu včetně záznamu ze slavnostního losování a oficiálníhovyhlášení výsledků + rozhovory se závodnicemi, trenéry, odborníky.
- Na Nově a TV Primě hlavní zpravodajství
- Rozhlasové sportovní kampaně na jedné rozhlasové stanici s celoplošným vysíláním (ČR 1 radiožurnál, Evropa 2...). Kampaň bude postupně nabírat na intenzitě od října 2007 až do jejího vrcholu na začátku ledna 2008.
-V tisku budou upoutávky, inzeráty, podvaly, poděkování partnerům minimálně v jednom deníku s celostátní působností. Kampaň bude probíhat ve všech regionálních plátcích a jednom odborném lyžařském  časopisu Snow.Oficiální tiskoviny (prezentace Vašeho loga) - propagační letáky A4 oboustrané, desky a obálky od podzimu 2007 do data konání cca 4.000 ks, programové plakáty min 1.000 ks, oficiální program akce  v Čj; Aj; Nj rozsah 18 stran , formát A4 cca 1.500 ks. Zvláštní číslo odborného lyžařského časopisu  Snow, Zvláštní příloha  deníku MF dnes, Akreditační karty, parkovací akretitace a další.
Propagační předměty akce (prezentace loga Vaší firmy) - Reklamní trička, čepice, kšiltovky, drobné kancelářské předměty, závěsy na akreditační karty, klíče, telefony atp., vinné etikety (speciální emise vín pro tuto akci)
Oblečení organizátorů a technického personálu akce (prezentace Vašeho loga) - možná prezentace na  svrchním oblečení (bundy kalhoty - prezentace o velikosti max 50 cm2. Oblečení realizačního teamu cca 50 osob. Oblečení technického teamu cca 300 osob.
Společenské programy - prezentace Vaší firmy na doprovodných a společenských programech exterierových a interierových akcích viz. program akce. Formy prezentace -bannery v celkovém počtu 3 ks 3 x 1 m (na každé akci z programu). Umístění reklamních vlajek a nafukovacích banerů. Možnost umístění prezentačního stánku v prostoru cíle.Prezentace v prostorách závodu
- poutače na trati SL 1,5 x 6 m
- poutače na trati GS 1,5 x 6 m
- poutače mimo záběry kamer cena dohodou
- poutače v cílovém prostoru 1 x 4 m
 Prezentace při veřejném losování a oficiálním vyhlášení výsledků
- poutač 0,5 m2
- poutač před podiem 1 x 3 m
- prezentační stánek mezi diváky
- nafukovací baner
Každému z partnerů bude poskytnut VIP servis a ubytování v počtu přizpůsobenému objemu finančního plnění - hlavní partner 20 osob -  oficiální partner  10 osob - partner 2-5 osob..Možné je přikoupit další VIP vstupenky za následující ceny: 1 osoba bez ubytování 6.000,-Kč s ubytováním, pernamentkou a pozváním na oficiální raut 12.000,-Kč.


Nabídka vyžaduje osobní přístup a jednání, kontaktujte nás proto prosím na info@eski.cz k domluvení osobní schůzky.

Těšíme se na případnou spolupráci.
© 2008 Tomáš Peslar